Kava - Vanuatu (night) - Micronized

Obejměte těžké, ale uvolňující aspekty naší výběrové kavy z Vanuatu, ideální pro hlubokou relaxaci těla i mysli při tvorbě umění v pozdním odpoledni či večer.

Vanuatu je nejsilnější kavou v nabídce a je doporučována všem, kdo si přejí podpořit kvalitní odpolední a noční uměleckou tvorbu.

Při míchání s vodou vytváří hluboké, zemité tóny, které obohatí vaše umělecká díla.

Vydejte se s námi na cestu objevování krás vanuatské kultury.


Jedná se o mikronizovanou formu kavy, která prošla jemnějším sítem a neobsahuje hrubé kousky kořene. 
Na stejně sytou barvu je zapotřebí až 4x méně pigmentu!

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 529/100 529/250 529/500 529/501 529/200 Zvolte variantu
1 075 Kč 2 565 Kč 4 845 Kč 9 405 Kč 17 995 Kč od 1 075 Kč
Kategorie: Kava - Pepřovník opojný
Chemotype: 241356
Použité části kořene: 100% postranní kořeny
Jemnost mletí: Mikronizovaná
Původ: souostroví Vanuatu
Způsob balení: Zatavený Doypack - Pro zamezení jakékoliv kontaminace
Rychlost doručení: Zaplať do oběda, a na druhý den míchej!
Uvedené procentuální snížení ceny: Rozdíl oproti standardní jednotkové ceně, nejedná se o slevu.
KAVA Vanuatu Night 1024x1024 a
Novinka Tip
Dárek kratom k nákupu nad 750Kč a 2000Kč
Doručení do 24 hodin
Doprava zdarma kratom k nákupu nad 1750Kč
Garance spokojenosti

Pepřovník opojný, nebo též kava-kava, je jedinečná rostlina z čeledi pepřovníkovitých, mající kořeny v tradicích jihozápadního Tichomoří, kde je kava centrem kulturního a spirituálního života na ostrovech jako Vanuatu, Tonga, Fidži, Hawai a Šalamounovy ostrovy. Naše výběrová Kava Kava je pečlivě selektována z 5 - 6 let starých rostlin, pěstovaných organicky v bohaté vulkanické půdě, čímž je zajištěna její vysoká kvalita.

"Vanuatu Kava" je dokonalá kava pro tvorbu umění se zaměřením na odreagování od stresu a snižení pocitů úzkosti. Její silné, relaxační tóny ji činí ideální volbou pro pozdní odpoledne a večer. Vanuatu je také naším doporučeným výběrem pro ty, kteří hledají podporu kvalitní noční umělecké tvorby s pomocí kavy.

Jedná se o jednu z nejlepších kav na trhu, díky její jemnosti mletí se pigmenty mnohem lépe a silněji uvolní do barvící suspenze. Díky tomu má hluboké zemité, uvolňující tóny. Mikronizovaná kava není na našem trhu příliš dostupná, je získávána od malých farmářů z ostrovů Vanuatu, což zaručuje mimořádnou čerstvost a kvalitu. Její barvící schopnosti jsou silné a působí rychle. Nejdříve může nastoupit uvolnění pigmentů do podkladu a následně objeví těžší klidně klesající barevná sedlina.

Jedná se o mikronizovanou formu kavy, která prošla jemnějším sítem a neobsahuje hrubé kousky kořene. 
Na stejně sytou barvu je zapotřebí až 4x méně pigmentu!

Chemické složení se vyznačuje chemotypem 241356, a s jeho nízkým množstvím kavalaktonů jako DHM a Methysticine z něj dělá pigment na začátku méně zemitý, avšak postupem času se z něj stane skvělá suspenze s těžce klesající barevnou sedlinou, pro malbu obrazů s výjevy ze světa snů. S obsahem 100% postranních (laterálních) kořenů, tato kava nabízí vyvážený zážitek z umělecké tvorby díky relaxační škále barev. Kdykoliv toužíte při arteterapii po odreagování od stresu a redukci pocitů úzkosti, kava z Vanuatu je tady pro poskytnutí úžasných tónů na noční obrazy.

Vydejte se s námi na cestu objevování krás vanuatské kultury. Při míchání s vodou vytváří hluboké zemité tóny, které obohatí vaše umělecká díla.

Pepřovník opojný není v ČR schválen jako potravina či doplněk stravy a je určen výhradně pro sběratelské či umělecké účely, v žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně a ni v kombinaci s jinými látkami!

100% Noble Kava.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.