O nás

Vítejte na Kratochvíle.org, vašem zdroji pro nejvyšší kvalitu kratomu a dalších přírodních produktů na trhu!

Naše cesta začala před několika lety, když jsme objevili úžasný rostlinný prášek z Mitragyna speciosa, známý jako kratom. Byli jsme ohromeni jeho schopností zlepšit náš každodenní život a věděli jsme, že toto je něco, co musíme sdílet s ostatními.

Naše vášeň spočívá v etnobotanice, přírodních vědách, zpracování dřeva, houbách a bylinách - ať už místních nebo z celého světa. Již několik let si pro sebe vyrábíme léčivé bylinné tinktury a masti pro lidi ve svém okolí. Spoustu vědomostí a praktických zkušeností jsme přebrali od našich prarodičů a nyní je doplňujeme a vylepšujeme o poznatky z moderní vědy. Rostliny pro nás představují nekonečný svět poznání a pokladů, který je tak komplexní, že je někdy obtížné mu plně porozumět.

V naší nabídce naleznete soubor článků a výzkumů založených na zkušenostech zvídavých lidí z celého světa. Přistupujeme kriticky k informacím z různých zdrojů a nové poznatky o rostlinách ověřujeme vlastními zkušenostmi, abychom vám mohli poskytnout co nejpřesnější informace.

Proč si tedy vybrat právě nás? Protože v Kratochvíle.org se neustále snažíme překonávat očekávání našich zákazníků. Nabízíme širokou škálu kratomu a dalších přírodních produktů, které uspokojí potřeby každého jednotlivce. Ať už hledáte kratom nijak neupravovaný, déle nebo krátce sušený, vystavený slunečnímu záření nebo sušený pouze pod střechou, fermentovaný nebo nefermentovaný - máme pro vás ten pravý produkt. S našimi produkty na své poličce vás nic jen tak nerozhodí.

Takže proč nezačít svou cestu s Kratochvíle.org právě teď? Prozkoumejte naši nabídku, objevte úžasné vlastnosti kratomu a dalších přírodních produktů, a staňte se součástí naší rostoucí komunity spokojených zákazníků. Jsme tu pro vás a těšíme se na spolupráci s vámi!

O nás

Lukáš Pfeffer

Mluvčí Česko-Slovenské Asociace
Od přírody člověk zvídavý, zajímající se o širokou škálu témat. Kratom mu do života vstoupil ještě jako studentovi, postupem času ale objevil mnohem širší využití kratomu. Prostřednictvím svých kontaktů a svých zkušeností se rozhodl jej dopřát i ostatním lidem v jeho okolí. Zájem byl časem tak enormní, až to dalo vzniknout jednomu z největších a nejkontrolovanějších obchodů s touto rostlinou. Věnuje se uměleckému řezbářství, objevování benefitů z přírody kolem nás a aktivismu na legislativním poli kolem Kratomu v České republice.