Notropy - Drive

 

Jedinečný komplex 11 účinných složek podložený vědeckými poznatky a zkušenostmi, který vystřelí tvůj výkon do stratosféry.

Skladem (>5 ks)
Kód: 775
Značka: Notropy
1 250 Kč 13,89 Kč / 1 ks
Kategorie: Nootropika
Hmotnost: 0.1 kg
Balení: 90 kapslí (75,6g). 100% aktivních složek (bez plnidel).
Dávkování: Užívejte 3 kapsle denně. Balení obsahuje 30 denních dávek.
Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou dávku.
Skladování: Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
Notropy00029 black
Novinka
Dárek kratom k nákupu nad 750Kč a 2000Kč
Doručení do 24 hodin
Doprava zdarma kratom k nákupu nad 1750Kč
Garance spokojenosti

 

O produktu

Popis komplexnosti tohoto produktu v několika řádcích je téměř nemožné. Nejlépe jej definuje stav známý v souvislosti s produktivitou – FLOW. Je to moment absolutní přítomnosti, kdy díky svým schopnostem splníš libovolný úkol. Tento stav je výsledkem správného množství jednotlivých neurotransmiterů ve správný čas. Proto jsme vytvořili suplement, který podporuje dosažení tohoto stavu při jakékoli činnosti. Spojuje 11 látek, které se navzájem doplňují a násobí své efekty, což vede ke zkvalitnění mnoha aspektů každodenního života.

Tým Notropy

Složení produktu

Vzhledem k regulaci EU o doplňcích stravy nemůžeme o účincích jednotlivých složek poskytnout veškeré informace. Jsme také povinni upozornit, že tento produkt není vhodný pro těhotné a kojící ženy nebo děti. Notropy není oficiálně schválené nootropikum, i když v něm používáme obdobné složky.

 

 • Artičokový extrakt: Artyčok je rostlina, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Středomoří a má za sebou dlouhou historii užívání u širokého spektra lidí, kteří se snaží cítit lépe. Artyčok může také podporovat funkci jater a napomáhat detoxikaci organismu.
 • Bacopa Monnieri extrakt: Bacopa drobnolistá, nebo také nazývaná Brahmi, je adaptogenní rostlina, která se v ajurvédské medicíně používá již několik tisíc let. Primárně se používá jako posila inteligence a mentální výkonnosti. Uživatelé ji vyhledávají pro její pozitivní vplyvy na kognitivní funkce a duševní zdraví.
 • Catuaba extrakt: Catuaba je strom, který se běžně vyskytuje v Brazílii a v tradiční medicíně se primárně používá jako afrodiziakum. V literatuře se objevují názory, že Catuaba dokáže zvýšit produkci acetylcholinu v mozku, který je zodpovědný za normální fungování paměti. Tato tvrzení však nemají dostatečné klinické důkazy a musí je schválit příslušné orgány.
 • Ginkgo Biloba extrakt: Jinan Dvoulaločný (Ginkgo Biloba) je jednou z nejznámějších a nejstudovanějších rostlin. V tradiční čínské medicíně se používá již téměř tisíc let. Ginkgo podporuje řadu neurotransmiterů a podporuje zdravé proudění krvi v mozku. Je také známé pro svou podporu pozornosti, paměti a nálady.
 • Muira Puama extrakt: Muira Puama je adaptogenní bylina z amazonského deštného pralesa, která se v Jižní Americe tradičně používá jako tonikum a afrodiziakum. Používá se při ztrátě zájmu nebo motivace a nízkém libidu. V ideálním případě se používá ve spojení s Catuabou.
 • Šafranový extrakt: Šafrán se jako koření používá již nejméně 4000 let a je považován za nejdražší koření na světě. Má dlouhou historii v tradiční medicíně a jeho používání je spojováno s duševní kondicí. Stále častěji se objevují studie podporující jeho využití v medicíně.
 • N-Acetyl-L-Tyrosin: N-Acetyl-L-Tyrosin je acetylovaná forma aminokyseliny L-Tyrosinu, který úzce souvisí s tvorbou dopaminu. Dopamin je propojen se systémem odměn, motivace a potěšení. Kromě toho hraje významnou roli také při koordinaci a svalové kontrole. Je tedy velmi důležitý i při fyzických aktivitách. Námi používaná speciální verze efektivně zvyšuje hladiny L-Tyrosinu v mozku i při menších dávkách.
 • Uridín Monofosfát: Jedná se o nukleovou kyselinu (součást RNA), která se přirozeně vyskytuje ve všech živých organismech od lidí až po bakterie a je obzvláště důležitá pro normální funkci dopaminu.
 • L-Theanin: L-Theanin je uklidňující aminokyselina, která je nejvíce obsažena v různých druzích zeleného čaje (Gyokuro, Sencha, Matcha atd.), protože jsou nejméně zpracované. Často se kombinuje s kofeinem, protože tyto dvě látky působí synergicky. Nedostavuje se tak rychlý úpadek účinků kofeinu a potlačuje jeho negativní účinky, jako je například nervozita. Suplementace tak může být rozumným řešením pro milovníky kávy.
 • Citikolin: Citikolin se používá k účinnému zvýšení hladiny cholinu v těle a mozku, který je základním stavebním kamenem pro tvorbu acetylcholinu. Kromě toho působí jemně povzbudivě a podporuje chuť k vykonávání činností a motivaci.
 • PQQ: Pyrrochinolin chinon je sloučenina tvořená bakteriemi v půdě, která se jejich prostřednictvím vstřebává do různých rostlin. Nachází se v některých potravinách, jako jsou rajčata, papriky a klíčky. Je považován za nevitaminový růstový faktor. Často je také spojován s neuroprotektivními účinky, je však třeba zdůraznit, že k potvrzení těchto účinků je zapotřebí dalšího výzkumu.
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.