Pánské tričko bílé

Buď revolucionářem v módním světě s naším udržitelným tričkem!

Obleč si toto bílé dámské tričko Earth Positive, které je propleteno nádhernými výjevy tygra, indonéské fauny a flóry a tradičními ornamenty kmene Dayaků.

Je to nejen stylový, ale také ekologický způsob, jak vyjádřit svou lásku k přírodě a k udržitelnosti.

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 786/XL 786/M 786/L Zvolte variantu
Značka: Kratochvíle
340 Kč
Kategorie: Merch
Materiál: 100% organická bavlna
Certifikace:: GOTS, Fair Wear, PeTA-Approved VEGAN
Barva:: Bílá
Potisk:: Digitální tisk (předek), Sítotisk (zadní strana)
Praní: Doporučujeme prát na 30 stupňů potiskem dovnitř
TShirt MEN WHITE MNS01
Novinka
Dárek kratom k nákupu nad 750Kč a 2000Kč
Doručení do 24 hodin
Doprava zdarma kratom k nákupu nad 1750Kč
Garance spokojenosti

 Vstup do světa, kde se setkávají styl, hodnoty a udržitelnost!

Představujeme ti naše nové tričko Earth Positive – nejenže je symbolem tvého závazku k ochraně přírody, ale také módním vyjádřením tvé jedinečnosti a stylu.

Odpovědnost a Srdce:

Toto tričko není jen obyčejný kus látky. Je to znamení tvého odhodlání být součástí změny. Je vyrobeno s láskou a respektem k naší planetě, certifikováno GOTS, Fair Wear a PeTA-Approved VEGAN, a tak promlouvá tvým hodnotám udržitelnosti a lásky k přírodě.

Nádherný Design:

Elegantní potisk tygra, obklopený indonéskými zvířaty a rostlinami, a ornamenty kmene Dayaků, odráží krásu a rozmanitost přírody a symbolizuje srdce kratomové kultury. Je to vizuální pocta přírodnímu bohatství Indonésie a duchovnímu dědictví kmene Dayaků. Na zátylku je umístěná elegantní miniatura loga našeho obchodu, vytištěná technikou sítotisku.

Kvalita a Komfort:

Tričko značky Earth Positive je zárukou vynikajícího pohodlí a trvanlivosti. Je to tvůj věrný společník na cestě za lepším světem, který tě bude doprovázet v každém kroku.

Buď Hlasem Změny:

Tohle tričko je tvůj hlas v boji za udržitelný svět. Je to tvé prohlášení, tvůj způsob, jak říct: "Ano, starám se a chci být změnou, kterou chci vidět ve světě."

Unikátní a Stylové:

Při jeho nošení nejenže vyšleš silný vzkaz, ale také budeš vypadat skvěle! Jeho unikátní design a prvotřídní kvalita ti umožní být stylový, zatímco dáváš najevo své hodnoty.

Připoj se k nám, objev magii bytí součástí naší komunity a podpoř náš společný cíl – udělat svět lepším a zdravějším místem, krok za krokem, tričko za tričkem. 

 Silné Poselství:

Neseš s sebou silný vzkaz. Je to hlas, který vykřikuje lásku k přírodě, respekt k biodiverzitě a oddanost k udržitelnosti. Je to pozvání k dialogu o ochraně životního prostředí, o zachování přírodních zdrojů a o budování světa, kde lidé a příroda žijí v harmonii.

Umělecký Výraz:

Působivý potisk tohoto trička není jen obyčejný obrázek. Je to umělecké dílo, které odraží krásu Indonésie a kulturní dědictví kmene Dayaků. Je to vizuální poezie, která vypráví příběh o spolupráci mezi člověkem a přírodou. Umění pochází z dílny Robotanika.

Společný Sen:

Když si oblečeš toto tričko, stáváš se součástí něčeho většího. Stáváš se členem komunity, která sdílí tvůj sen o zelenější a spravedlivější planetě. kde každý jednotlivec může mít pozitivní dopad.


 

Naše cesta za udržitelností je dlouhá a plná výzev, ale s tebou a s naším tričkem Earth Positive můžeme být silní, inspirativní a směřovat ke změně.

Děkujeme ti, že jsi s námi a že sdílíš naši vášeň a vizi!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.